BUX 137704.05 -1,28 %
OTP 44220 -1,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egészségügy: tizenegymilliárdos beruházás Debrecenben

2005. november 3. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Csütörtökön letették a Debrecenben épülő kardiovaszkuláris és onkológiai centrum alapkövét. A beruházás értéke 11 milliárd forint, ami a legnagyobb volumenű és legnagyobb támogatási összeggel megvalósuló ágazati fejlesztés. A Kelet-Közép-Európában modellértékű gyógyító-megelőző-utókezelő betegellátó központ uniós támogatással valósul meg: az Európai Regionális Alap 9,1, a magyar költségvetés 1,7, a Debreceni Orvos- és Egészségtudományi Centrum pedig 1,32 milliárd forinttal járul a költségekhez.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet