Nagyobb környezetszennyezéssel, mintegy 25 százalékos forgalomcsökkenéssel, csaknem 6000 munkahely megszűnésével és akár 22 milliárd forint adóbevétel-kieséssel járhat, ha a parlament olyan regisztrációsadó-táblát fogad el, amely eltér a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE), a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetsége (Gémosz) és a Pénzügyminisztérium illetékesei által egyeztetett táblától – mondta Győző Gábor MGE-elnök a Budapesti Autószalon megnyitásán. Az MGE és a Gémosz állásfoglalása szerint elfogadhatatlan a törvénymódosításnak az az indoklása, amely szerint a magyarországi regisztrációsadó-törvény különbséget tesz az itthoni és a külföldi forgalmazású autók között. Az MGE és a Gémosz által szorgalmazott törvénykezés éppen azt az európai uniós elvárást teljesíti, amely szerint a jövőben tovább kell csökkenteni a környezetszennyezést. Ezt akadályozza meg, ha a parlament elfogadja az avultatási eljárást a külföldről behozott használt autók esetén. Balogh Ádám Gémosz-elnök szerint a korszerűtlen erőforrású járműveket magasabb adótétel alá kellene sorolni, ami összhangban lenne azzal az európai uniós előírással is, hogy 2006-tól csak Euro IV-es besorolású motorral felszerelt új autót lehet forgalomba helyezni.
