Az ITDH Kht. és a moldovai köztársaság magyarországi nagykövetsége gazdasági fórumot és üzletember-találkozót rendez ma. Ennek apropója, hogy a köztársaság parlamentjének elnöke kedden négynapos látogatásra Magyarországra érkezett. Az állami delegációt 18 fős üzletember-delegáció kíséri. A moldáv üzletemberek az élelmiszeripar, olajipar, szőnyegipari termékek, banki szolgáltatások turizmus és a vendéglátóipar területén keresnek együttműködő partnereket.
