Ön jó megoldásnak tartaná, ha a kereskedőknek januártól az új árak mellett az áfacsökkentés előtti, régi árat is fel kellene tüntetniük? – így szól a kormányzati sms-kampány legújabb, negyedik kérdése, amelyre sms mellett e-mailben is válaszolhatnak az állampolgárok. Mesterházy Attila, az ifjúsági és szociális tárca politikai államtitkára szerint a régi és az új ár feltüntetése nem példa nélküli Magyarországon, hiszen az üzletláncok egyes akciós termékek esetén ezt már eddig is megtették.
