BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A héten jöhet a magyar jenkötvény

2004. június 7. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Várhatóan szerdán bocsátják ki Tokióban az 50 milliárd jennyi, ötéves lejáratú magyar szamurájkötvényt. Az Államadósság Kezelő Központ Rt. (ÁKK) április közepén adott mandátumot a Daiwa és a Nomura pénzintézeteknek egy 5 éves futamidejű, 50 milliárd japán jen összegű, fix kamatozású kötvénykibocsátás megszervezésére. A japán pénzügyminisztérium május végi közleménye szerint a kötvény kamatfelára várhatóan a londoni bankközi kamat (LIBOR) fölött 0–0,30 százalékponttal lesz.

Egerszalóki Tímea
Egerszalóki Tímea

Ez is érdekelhet