Az éttermek jelenleg forgalomtól függően egy–három naponként standolnak, ám a jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásáról szóló decemberben elfogadott törvény szerint augusztus elsejétől műszakonként kell majd elvégezniük ezt a tevékenységet. A Magyar Vendéglátók Ipartestülete (MVI) és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) a kényszerstandolás megszüntetését kezdeményezi.
A szabályozást főként a borhamisítás megakadályozása céljából módosította az agrártárca. A vendéglátó-ipari szervezetek szerint azonban a kötelező napi készletnyilvántartás erre nem alkalmas, viszont betarthatatlan adminisztrációs terheket ró a vállalkozásokra. Az MVI úgy véli, a törvény azért sem alkalmas a hamis bor kiszűrésére, mert a kannás borok esetében – ahol a borhamisítás leginkább tetten érhető – 20 literes eltérést engedélyez. Egyes felvetések szerint, ha a cukor – bizonyos mennyiség felett – jövedéki terméknek minősülne, a hatóságok könnyebben eljuthatnának a szőlő nélküli borok készítőihez.
A vendéglátósok szerint is a zárjegy nélküli italok és a hamis borok forgalmazása sokat árt a szakma hírnevének. A Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség tavaly nyári ellenőrzésénél a vizsgált vendéglátó-ipari egységek 69 százalékában fedeztek fel valamilyen szabálytalanságot; a legtöbb visszásságot továbbra is a számlázás és az árfeltüntetés körül találták.
A vendéglátósok átlátható, tiszta szabályozást szeretnének, amelynek alapján kizárhatók a szakmából azok, akik etikátlanul vagy törvénytelenül viselkednek – mondta a NAPI Gazdaságnak Niklai Ákos a Kárpátia étterem tulajdonosa. Ehhez olyan törvényt kell alkotni, amely szigorú szakmai követelményeket állít a vendéglátóiparban dolgozók elé. Niklai szerint az is aggályos, hogy a jövedéki törvény beterjesztését nem előzte meg szakmai egyeztetés. Az MVI még márciusban megbeszéléseket tartott a borász, a borkereskedő és vendéglátó szakma képviselőivel, majd közös nyilatkozatban tiltakoztak a tervezett szabályozás ellen.
