A gyógyszerárak befagyasztásának hat hónapját a kormány arra használja, hogy olyan tartós megoldást találjon, amely megnyugtatja a lakosságot, elfogadható a patikusok és a gyártók számára, illetve a gyógyszerkasszának is előnyös - mondta kedden Medgyessy Péter. A kormányfő szerint a gyártóknak meg kell érteniük, hogy a túlzott nyereségesség saját piacukat is lehetetlenné teszi.
