Bár az ORTT elnökéről a miniszterelnök és az államfő egyetértésének hiányában nem tudott szavazni tegnapi ülésén az Országgyűlés, a képviselők nem mentek haza dolgukvégezetlenül, ugyanis megválasztották két másik médiatestület tagjait és elnökeit. A Magyar Rádió Közalapítvány kuratóriuma elnökségének új tagjai között megtaláljuk a Fidesz által jelölt Szadai Károlyt és Hankiss Ágnest is, a kuratórium elnöke Gellért Kis Gábor (MSZP) lett. Az új tagok megbízatása 2004. március 1-jétől 4 évig tart. A Hungária Televízió Közalapítványának kuratóriumi elnöke Bíró Sándor lett, az új elnökség március 22-én foglalja el hivatalát.
