Az idén másodszor szavazott a NAPI Gazdaság szerkesztősége az előző év kiemelkedő újságírói teljesítményéért járó díjról. Az elismerést a lap munkatársainak többségi szavazata alapján Nagy László Nándor kapta. Érdemes külön kiemelni, hogy 2003 volt az első olyan év, amelyet teljes egészében a lapnál töltött (előtte a Világgazdaság pénz- és tőkepiaci rovatában dolgozott). A kollégák és a vezetők azért tartották Nagy Lászlót a díjra érdemesnek, mert a bankokról és a biztosítókról, valamint például a befektetési szövetkezetekről számtalan olyan cikket írt, amelyek más médiumok figyelmét is joggal keltették fel. Kreatívan és sokat dolgozik, de a mennyiség legfeljebb a leadási határidő, és nem a minőség korlátait feszegeti.
