BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sztrájkbizottság a villamosenergia-iparban

2004. február 17. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mivel a Villamosenergia-ipari Ágazati Párbeszéd Bizottság hatodik tárgyalása sem vezetett eredményre, az ágazatban működő három szakszervezet sztrájkbizottságot alapított - közölték a szakszervezetek. A tárgyalásokat a munkavállalói oldal szerint az lehetetlenítette el, hogy a munkaadók kizárólagos ajánlata hétszázalékos béremelésről szólt, míg a szakszervezetek 4,5 százalékos reálbér-növekedést szeretnének 2004-ben.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet