Mivel a Villamosenergia-ipari Ágazati Párbeszéd Bizottság hatodik tárgyalása sem vezetett eredményre, az ágazatban működő három szakszervezet sztrájkbizottságot alapított - közölték a szakszervezetek. A tárgyalásokat a munkavállalói oldal szerint az lehetetlenítette el, hogy a munkaadók kizárólagos ajánlata hétszázalékos béremelésről szólt, míg a szakszervezetek 4,5 százalékos reálbér-növekedést szeretnének 2004-ben.
