A nem lakossági fogyasztók körében az üzemzavar-elhárítás és a szünetmentes szolgáltatás színvonala tavaly elmaradt az elvárható szinttől, a feszültségingadozás mértéke viszont meghaladta azt - derült ki a Magyar Energia Hivatal (MEH) 12,5 ezer fogyasztóra kiterjedő reprezentatív felméréséből. A legnagyobb problémát idén is a panaszok ügyintézése jelentette, emellett gyakran felmerültek a számlázással és telefonos ügyintézéssel kapcsolatos gondok is. Az áramszolgáltatók közül 2003-ban a Démász tevékenységével voltak a legelégedettebbek a fogyasztók.
