BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mehet a baromfihús Kanadába (KIMARADT!!!)

2003. november 27. csütörtök, 17:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Többéves tárgyalások eredményeként a kanadai élelmiszer-egészségügyi hatóságok a napokban engedélyezték a magyar baromfihús és ebből készült termékek korlátozásmentes bevitelét - közölte a külügyi tárca. Így az intézkedés hatására a magyar vállalkozóknak lehetőségük nyílik libamáj és más baromfitermékek exportjára.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet