BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idő van!

2003. november 26. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ritka jelenségnek lehetettek szemtanúi a költségvetéshez benyújtott módosításokról tartott keddi maratoni szavazás után azok, akik még a költségvetési bizottság ülésére is a parlamentben maradtak: nyolc óra után nem sokkal ugyanis megjelent az ülésen Szili Katalin házelnök, jelezvén mintegy, hogy „idő van”. Az elnöki „látogatás” hátterében az állt, hogy akkor már több, mint egy órája tartott az előzetesen rövidnek ígérkező ülés, amelyen csak a költségvetés főösszegeiről szóló javaslat plénum elé terjesztéséről kellett dönteni. A pénzügyminiszter jelenlétében ugyanakkor hosszú és gyakran a korábbi érveket ismétlő vitába kezdtek a bizottsági tagok a büdzsé hiányáról. Mivel a javaslatról csak a bizottság ülése után dönthetett a házban tartózkodó további több mint háromszáz képviselő, így ők a napból hátralévő két gombnyomás miatt vártak a bizottság vitájának végére.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet