A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége a Legfőbb Ügyészség óvásai miatt tegnap hatályon kívül helyezte a tavaszi bajnoki fordulóban lejátszott Ferencváros-Debrecen bajnoki mérkőzés után hozott határozatait. Az MLSZ egyben javasolja a Magyar Labdarúgó Liga elnökségének, fellebbviteli és fegyelmi bizottságának, hogy fogadja el az ügyészség óvásait. Ez többek között azt is jelenti, hogy az FTC-től a bajnokság elején levont 6 bajnoki pontot visszakapja a csapat. Így a zöld-fehér együttes kerül a tabella élére. A futballszövetség elnöksége kijelentette: a határozatot annak ellenére hozta meg, hogy nem ért egyet az ügyészség indoklásának valamennyi jogi álláspontjával.
