BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ki kell-e dobni az elsózott levest?

2003. október 29. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az elsózott ételt már nem lehet helyrehozni - vélekedett Kovács Zoltán fideszes honatya a parlament mai ülésén az önkormányzatok támogatásával kapcsolatban. Szabó Zoltán az MSZP részéről válaszában kiemelte, hogy az alapfokú szakácskönyvek ebben a tárgykörben mást mondanak. A kialakult disputához szintén a szocialista oldalról Kósáné Kovács Magda azt tette hozzá, hogy ha krumplit főznek az elsózott leveshez, szinte észre sem lehet venni majd a különbséget. A kérdés további tárgyalását elnapolta a Tisztelt Ház.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet