BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ki focizik?(KIMARADT!!!)

2003. október 27. hétfő, 19:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Fradista a legfőbb ügyész?
NAPI Gazdaság
A Legfőbb Ügyészség (LÜ) arra kéri az MLSZ-t és a Magyar Labdarúgó Ligát, hogy semmisítsék azt a korábbi határozatukat, melyben hat pontot levontak a Ferencváros focicsapatától a 2003–2004-es bajnokságban – írja az Uno.hu. Az LÜ szerint ugyanis több alkalommal is törvénysértés történt az eljárás alatt: így például a Liga elnökségének nem volt joga döntéseket hozni a fellebbviteli bizottság határozatát követően. A döntés nem jelenti automatikusan, hogy a Fradi visszakapja a 6 pontot és eltörlik a 40 millió forintos pénzbüntetést. A Liga és az MLSZ ugyanis nem köteles elfogadni az ügyészségi óvást, bár ha így dönt a két grémium vezetősége, számolniuk kell azzal, hogy az ügyészség bírósághoz fordul. A végleges döntés a május 30-i Ferencváros–Debrecen mérkőzésen történt botrány miatt kirótt büntetés ügyében csak új vizsgálat lefolytatása után várható.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet