A Forma-1 újkori történetében tegnap először állt rajthoz magyar versenyző Baumgartner Zsolt személyében. A tizennyolcadik Magyar Nagydíjon a Jordan-istálló - a brit Firman helyére beugró - pilótájaként csak 34 kört tudott befejezni, mivel motorhiba miatt feladta a versenyt. Eddie Jordan csapatfőnök elégedett volt a magyar pilóta teljesítményével. Baumgartner folyamatos Forma-1-es szerepléséhez mintegy 10 millió dollár (2,6 milliárd forint) szükséges - jelentette ki a futam előtt Gyurcsány Ferenc gyermek-, ifjúsági és sportminiszter. Véleménye szerint ezt az összeget az államon kívül a magyarországi nagyvállalatoknak kellene összeadniuk. Gyurcsány szerint leginkább a regionális szerepre törő cégek jöhetnek szponzorként számításba.
Megfigyelők megjegyezték, hogy Közép- és Kelet-Európában a magyar futamon kívül csak Ausztriában rendeztek versenyt, ráadásul az osztrák nagydíj jövője is rendkívül bizonytalan. A „belépési díj” nélkül tehát nem vagy csak rendkívül nehezen nyílnának meg a szóba jöhető Forma-1-es istállók kapui a magyar versenyző előtt.
Baumgartner hirtelen támadt indulása sok magyar rajongót is kicsábított a Hungaroringre. A Magyar Nagydíj három napja alatt összesen 140 ezren látogattak ki a Hungaroringre - értesült az MTI. Ez csupán 20 ezerrel kevesebb a tavalyi verseny nézőszámánál. Palik László, a Hungarorin Rt. elnök-vezérigazgatója úgy nyilatkozott, hogy a verseny előtti napokban még mintegy 20 százalék volt az elmaradás a tavalyihoz képest.
A Forma-1-es csapatok éves büdzséje 110-130 millió dollár között mozog, ám a legnagyobbak - Ferrari, Williams-BMW és McLaren-Mercedes - 250-300 milliót költenek. A romló gazdasági környezet miatt az utóbbi három évben csökkent a hirdetők érdeklődés a Forma-1 iránt. A 2000-ben fizetett pénzekhez képest idén akár 50 százalékkal kevesebbért is bekerülhetett egy hirdető a száguldó cirkusz világába. Egy, a Jordanhez hasonló nem élcsapat esetén a főszponzori cím 12 millió dollárba került három éve, míg idén 7 millió dollárt fizetnek.
