BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén jöhet a 13. havi nyugdíj első negyede

2003. július 13. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 13. havi nyugdíj első negyedét az év végén vagy a jövő év elején kapják meg a nyugdíjasok - jelentette be Lendvai Ildikó, az MSZP frakcióvezetője. A nyugdíjkorhatár csökkentését nem tervezik a szocialisták, de gondolkodnak egy olyan reform bevezetésén, amely már a nyugdíjkorhatár elérése előtt, bizonyos munkában eltöltött idő után, teljes nyugdíj mellett lehetővé tenné a nyugdíjba vonulást. Várhatóan 2005-től bevezetik az egyedülállók nyugdíjpótlékát.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet