A hét elején a paksi üzemzavar kapcsán leváltott igazgatók helyére kinevezték az új vezetőket. Az új biztonsági igazgató Radnóti István atomenergetikus, az új műszaki igazgató Túri Tamás villamosmérnök lett. Emellett a Paksi Atomerőmű Rt. vezérigazgatója Pekárik Gézát műszaki főosztályvezetőnek, Vámos Gézát pedig vezérigazgatói tanácsadónak nevezte ki. A karbantartás alatt álló négyes blokkban befejezték a reaktor szétszedését, az egyes blokkban kimélő üzemmódot vezettek be az éves karbantartás megkezdéséig.
