BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új igazgatók Pakson

2003. május 22. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hét elején a paksi üzemzavar kapcsán leváltott igazgatók helyére kinevezték az új vezetőket. Az új biztonsági igazgató Radnóti István atomenergetikus, az új műszaki igazgató Túri Tamás villamosmérnök lett. Emellett a Paksi Atomerőmű Rt. vezérigazgatója Pekárik Gézát műszaki főosztályvezetőnek, Vámos Gézát pedig vezérigazgatói tanácsadónak nevezte ki. A karbantartás alatt álló négyes blokkban befejezték a reaktor szétszedését, az egyes blokkban kimélő üzemmódot vezettek be az éves karbantartás megkezdéséig.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet