A Műszakos Dolgozók Érdekvédelmi Szervezetének (MÉSZ) vezetői változatlan tartalommal fogadták el a 2003. évi bérmegállapodást, így az most már a paksi atomerőműnél is életbe léphet - közölte a Paksi Atomerőmű Rt. A bérmegállapodást már az elmúlt héten elfogadta három érdekvédelmi szervezet, egyedül a MÉSZ lépett vissza az aláírástól, amely egyidejűleg újabb követelésekkel állt elő, illetve kétórás figyelmeztető sztrájkot helyezett kilátásba. Az egyeztető tárgyalások során azonban az erőmű vezetői és a szervezet képviselői végül is dűlőre jutottak.
