BUX 139158.31 -0,1 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem lesz sztrájk Pakson

2003. március 27. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Műszakos Dolgozók Érdekvédelmi Szervezetének (MÉSZ) vezetői változatlan tartalommal fogadták el a 2003. évi bérmegállapodást, így az most már a paksi atomerőműnél is életbe léphet - közölte a Paksi Atomerőmű Rt. A bérmegállapodást már az elmúlt héten elfogadta három érdekvédelmi szervezet, egyedül a MÉSZ lépett vissza az aláírástól, amely egyidejűleg újabb követelésekkel állt elő, illetve kétórás figyelmeztető sztrájkot helyezett kilátásba. Az egyeztető tárgyalások során azonban az erőmű vezetői és a szervezet képviselői végül is dűlőre jutottak.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet