BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fennáll a kormánykezesség a millenniumi központra

2002. június 23. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Millenniumi városközpont kulturális tömbjének létrehozására vonatkozó kormányzati kezességvállalás érvényes, így tíz év alatt 52 milliárdot fordítanak az építésre - jelentette ki Ács Tamás, a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának helyettes államtitkára. A beruházás három kormányhatározatra épül, közülük a Medgyessy-kormány a legutóbbit vonta vissza. A 2001. októberi határozat magáról a beruházásról intézkedett, míg a decemberi a kormányzati kezességvállalást mondta ki.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet