BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Folyósítják az egyösszegű diákhitelt

2002. március 17. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több mint 73 ezer diákhitel-szerződést kötöttek a diákok a jelenleg folyó szemeszterre - jelentette be a Diákhitel Központ Rt. A postákon százezernél több igénylőcsomagot értékesítettek. A hallgatóknak átutalt összeg megközelítőleg 3,5 milliárd forint. Ettől a félévtől igényelhető az egyösszegű kifizetés is, amit a diákok több mint ötöde, azaz 16 ezer hallgató kért a hónap elejéig, de jogosulttá csak háromezerrel kevesebben váltak, mivel egy részük vagy nem iratkozott be, vagy késve küldte a nyomtatványokat. Az utóbbiak áprilisban juthatnak a pénzükhöz.
(NAPI)

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet