BUX 139140.07 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebb olasz vadászik Magyarországon

2002. február 12. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A védett madarak orvvadászata miatt idén kismértékben csökkenhet a magyar vadászat árbevétele - véli Pechtol János, az Országos Magyar Vadászati Védegylet ügyvezető elnöke. Az utóbbi években évente mintegy 4,8 millió euró értékben került magyar apróvadhús külföldi, főleg olasz piacokra. Idén várhatóan csökken az olaszok magyarországi vadászati kedve. Évente 22-23 ezer külföldi vadász érkezik az országba, harmaduk Olaszországból.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet