BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A MOSZ magasabb gabonaárat szeretne

2002. február 6. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A gabonatermelőknek nincs közük a bejelentett kenyéráremeléshez - állapítja meg a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége (MOSZ). A szervezet szeretné, ha a gabonaárban a mezőgazdasági termelők is érvényesíthetnék az energia, a szállítás, a műtrágya és a növényvédő szer többletköltségeit. Ellenkező esetben sok termelő kénytelen lesz felhagyni a gabonatermesztéssel és a mezőgazdasági tevékenységgel.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet