BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább épül az M3-as

2001. december 13. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az M3-as autópálya Füzesabony-Polgár közötti szakasza legkésőbb 2002. november 30-áig elkészül, 2003-ban pedig - 146 milliárd forintos költséggel - megkezdődik a sztráda további, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei részének építése. Ezt Mádi László, a Miniszterelnöki Hivatal, illetve Manninger Jenő, a Közlekedési és Vízügyi Minisztérium politikai államtitkárai erősítették meg csütörtökön egy Nyíregyházán tartott konferencián. Az MTI tudósítása szerint az államtitkárok elmondták azt is, hogy az M3-as autópálya Pród községnél ágazik majd el Debrecen, illetve Nyíregyháza irányába. A gyorsforgalmi út 2005-re éri el a szabolcsi megyeszékhelyet, onnan pedig 2009-ig épül ki az ukrán határig.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet