A Szociális és Családügyi Minisztérium 600 millió forintot oszt szét a kormányprogramban megfogalmazott családpolitikai célok megvalósítására kiírt pályázat nyertesei között - közölte Harrach Péter miniszter hétfői budapesti tájékoztatóján. Harrach szerint az SZCSM a következő öt évben is támogatni kívánja a most nyertes programok működtetését. A kiírásra összesen 2123 pályázat érkezett, közülük 1677 társadalmi és egyházi szervezet, valamint önkormányzati intézmény programja részesült minimum 100 ezer, legfeljebb 3 millió forint támogatásban.
