BUX 139138.00 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új parkolási díjak a fővárosban

2001. június 25. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Demszky Gábor főpolgármester saját hatáskörében jelentősen, de a maximális emelési lehetőséget nem kihasználva növelte a parkolási díjakat a fővárosban. Az V. kerületben az eddigi 140 helyett ezentúl 180, a Nagykörúton belül az V. kerület kivételével 100 helyett 180 forintot kell fizetni. A budai belső területeken 180 forint lesz a tarifa, azon kívül 100. A Margitszigeten duplázódik a tarifa, szerdán reggeltől itt 240 forintba kerül egy óra.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet