BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Munkaerő-piaci programot indít a GM

2001. május 25. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Gazdasági Minisztérium (GM) egymilliárd forintos munkaerő-piaci programot indít a fővárosi, illetve a megyei munkaügyi központok részvételével - tájékoztatta a szaktárca sajtótitkársága közleményben az MTI-t pénteken. A munkaügyi központok pályázati felhívást tesznek közzé, amelynek keretében belföldi székhelyű gazdasági társaságok, szövetkezetek, egyéni vállalkozók, szociális foglalkoztatók vissza nem térítendő, egy összegben folyósított támogatást kérhetnek. Ezzel a GM kompenzálni kívánja a 2001. január elsejétől megnövekedett járulékterheket. A pályázati adatlap és a tájékoztató június 1-jétől vehető át a munkaügyi központokban. A pályázatot a pályázó székhelye szerinti illetékes munkaügyi központ központi szervezeti egységéhez kell benyújtani június 20-ig. Az egymilliárd forintot a Munkaerőpiaci Alap foglalkoztatási alap-részének központi keretéből különítették el.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet