Joseph Blatter elnök szerint 60 millió dollár veszteség érte a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséget (FIFA) az ISMM-ISL marketingcég csődje miatt - adta hírül az MTI. Bár eredetileg csak 26 milliós kárra számítottak, most már biztos, hogy több mint a duplája a végső számla. Blatter egyértelműen tagadta, hogy a bukott sportmarketingcég egy Liechtensteinben bejegyzett alapítványon keresztül magas rangú sportvezetők megvesztegetésével igyekezett javítani üzleti pozícióján.
