BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A FIFA-nak hatvanmilliós veszteséget okozott az ISMM

2001. május 23. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Joseph Blatter elnök szerint 60 millió dollár veszteség érte a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséget (FIFA) az ISMM-ISL marketingcég csődje miatt - adta hírül az MTI. Bár eredetileg csak 26 milliós kárra számítottak, most már biztos, hogy több mint a duplája a végső számla. Blatter egyértelműen tagadta, hogy a bukott sportmarketingcég egy Liechtensteinben bejegyzett alapítványon keresztül magas rangú sportvezetők megvesztegetésével igyekezett javítani üzleti pozícióján.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet