BUX 138283.33 -0,87 %
OTP 44530 -0,87 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A kerékpárút-hálózat gerince 2006-ra kiépül

2001. május 20. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormányzat célja az, hogy 2006-ig az egész országban kiépüljön a kerékpárút-hálózat gerince, amely a kerékpáros turizmus erősítését és a személyautó-forgalom csökkentését szolgálja - mondta Manninger Jenő, a Közlekedési és Vízügyi Minisztérium politikai államtitkára vasárnap Balatonalmádiban. Az államtitkár hozzátette, hogy az országos alaphálózat egyelőre csak terv, megvalósításához felmérések és további egyeztetések szükségesek - adta hírül az MTI.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet