A magyar tőzsde fellendítését sokkal inkább szolgálná az újabb cégek bevezetése, mintsem az adókedvezmények alkalmazása - mondta lapunknak Járai Zsigmond. Értékelése szerint a tőzsdei cégek első negyedéves eredményei nem a legfőbb felvevő piacnak számító EU dekonjunktúrájára, hanem az egyes ágazatokra - különösen a telekommunikációra és a számítástechnikára - jellemző visszaesésre vezethetők vissza. Varga Mihály elmondta, hogy az osztrák pénzügyi tárca vezetője által egy nyilatkozatban vázolt regionális tőzsdei együttműködésről nem folytatott tárgyalásokat kollégájával.
