BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Helyreállítják az árvíz által megrongálódott utakat

2001. május 4. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az árvíz sújtotta szatmár-beregi térségben megkezdődött a megrongálódott, összesen 300 kilométer hosszúságú közúthálózat helyreállítása, a munkálatokra 5,1 milliárd forintot fordítanak a központi költségvetésből. Hegedüs Csaba, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Állami Közútkezelő Kht. ügyvezető igazgatója pénteken az MTI-nek elmondta, hogy az állami tulajdonú utak rendbetétele 3,6 milliárd, az önkormányzatiaké pedig 1,5 milliárd forintba kerül. A nagyobb mértékű útjavításokat és aszfaltozásokat május második felében kezdik. A kivitelezés további résztvevőit hetven pályázó cég közül választják ki. A helyi kis- és középvállalkozások elsőbbséget élveznek a megbízás során.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet