Nem történt jogsértés a Hungexpo Rt. e héten megtartott közgyűlésén - reagált az ÁPV Rt. kommunikációs igazgatósága a fővárosi önkormányzatot képviselő ügyvéd bejelentésére, miszerint az önkormányzat jogsértőnek tartja a Hungexpo Rt. közgyűlésén történteket, ezért bíróságtól kér jogorvoslatot. A parlament által elfogadott 2001-2002. évi költségvetés melléklete ugyanis módosította a privatizációs törvényt, tartalmazva a tartósan állami tulajdonban lévő vagyont. Ennek keretében a Hungexpo Rt.-vel kapcsolatos vagyonkezelési jogok az IKIM jogutódjától, a Gazdasági Minisztériumtól átkerültek az ÁPV Rt.-hez, vagyis létrejött a részvényesi szerződés megszűnésének jogi alapja.
