Kétszázmillió forintot szavazott meg az oroszlányi önkormányzat a város ipari parkjának továbbfejlesztésére. Ebből bővítik a területet, utakat, járdákat építenek, korszerűsítik a közvilágítást. Felgyorsítják a még szabad területek értékesítését. Egy szolgáltatóház építését is tervezik, ez további 250 millió forintba kerül. A 110 hektáros oroszlányi ipari park az önkormányzat többségi tulajdonában van. 1999-2000-ben 10 milliárd forintot költöttek, illetve költenek itt beruházásokra, új üzemek nyitására a hazai és a külföldi vállalkozók. Ez évben már 15 milliárd forint befektetésre számít a helyhatóság.
V. E.
