A Nordtelekom részvényeinek tőzsdei kereskedését hétfőn felfüggesztik a kereskedés kezdetétől annak lezárásáig − tette közzé a társaság a BÉT honlapján. A cég nyilvános részvényaukciót tart; a közlemény szerint az aukciót követően olyan bejelentésre kerülhet sor, ami a részvényárfolyamot jelentős mértékben befolyásolhatja.
