Tízmilliárd fontos részvénykibocsátásra készül a legnagyobb brit mobilszolgáltató, az Everything Everywhere. A londoni kibocsátás szeptemberre várható, jelenleg a tranzakció lebonyolításának tanácsadóit választják ki. A hírek szerint a Morgan Stanley, a JP Morgan vagy a Barclays lehetnek a nyertesek. A részvénykibocsátásban a brit mobilcéget közösen tulajdonló Deutsche Telekom és France Télécom 25-25 százalékos részesedéstől válna meg, így egy-egymilliárd dolláros profitot érhetnének el az üzleten. A Deutsche Telekom szóvivője megerősítette, hogy tervezik a közös vállalat részvényeinek tőzsdei kibocsátását, de a cégben továbbra is meghatározó tulajdonos marad a német és a francia távközlési cég is − tette hozzá. Az Everything Everywhere-t a Deutsche Telekom és a France Télécom 2010-ben alapította, mindkét cégnek 50 százalékos részesedése van a vállalatban. A társaság Nagy-Britannia piacvezető távközlési cége, 27 millió ügyfelet szolgál ki.
