BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tóth Péter kerül a PannErgy élére

2013. január 30. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A menedzsment létszámának bővítéséről döntött a PannErgy Nyrt. igazgatótanácsa − jelentette be a cég. Erre azért volt szükség, mert az idei évtől a működő létesítményeknél nőnek az üzemeltetési és fejlesztési feladatok. Emellett a jövőbeli projektek hatékony irányítása is szükségessé tette a menedzsment kapacitásának kisebb mértékű bővítését − áll a bejelentésben. Az igazgatótanács ezért új vezérigazgató kinevezését határozta el, amit az indokolt, hogy Gyimóthy Dénes jelenlegi vezérigazgató a jövőben az igazgatótanács alelnökeként Bokorovics Balázs elnökkel együtt a PannErgy Csoport stratégiai irányításában kapott szerepet. A vezérigazgatói feladatokat 2013. február közepétől a társasághoz újonnan érkező Tóth Péter, a Mavir Zrt. korábbi vezérigazgató-helyettese látja el.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet