A jó nemzetközi hangulatban a gyengülő dollár-, jen- és frankárfolyam mellett most már a forint is az erősödés útjára lépett. Bár az ázsiai kereskedésben már a 292-es szint alatt is volt kötés, de ez erős ellenállásnak tűnik, így a nap már 292 felett indult. Az MNB-elnök és a miniszterelnök sajtóban megjelent nyilatkozatai nem hatottak negatívan az árfolyamokra. A forint ennek ellenére délután 293 környékén állt az euróval szemben, annak ellenére, hogy a jó amerikai gyorsjelentéseket követően a nemzetközi hangulat kedvező volt. A zloty reggel kezdődött gyengülése ugyanakkor kihatott a régió teljesítményére is. Az 1,25-ös szint közelében elakadt a svájci frank gyengülése is − kérdés, hogy ez a hirtelen túlvettségnek, vagy annak tudható be, hogy a svájci jegybank itt már elkezdte piacra önteni a korábban felhalmozott euróhegyeit. A forint így délután 236-on állt a svájci frankkal szemben, míg egy dollár 220 forintot ért.
Nagyon vegyesen változtak a hozamok a másodlagos állampapírpiacon, az elmozdulás viszont nem volt számottevő. Egyedül a 12 hónapos lejárat stagnált, míg a 10 és a 15 éves lejárat 3, illetve 4 bázisponttal emelkedett. A többi esetben minimális, 1−4 bázispontos csökkenés volt. A hozamok így 5,33 és 6,24 százalék között mozogtak.
