BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb pénzt kapott a Pannergy Miskolcon

2012. december 4. kedd, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Miskolci Geotermia Zrt. 204,7 millió forintot hívott le a geotermikus alapú hő-, illetve villamosenergia-termelő projektek előkészítési és projektfejlesztési tevékenységeire adható támogatási keretből − jelentette be a PannErgy, amely fő tulajdonosa a társaságnak. A Miskolci Geotermia Zrt. az elnyert 316 millió forint vissza nem térítendő támogatásából 2012. július hónapban 79 millió forint előleget hívott le, a mostani kifizetéssel együtt így mintegy 284 millió forinthoz jutott már a támogatás révén.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet