BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eltolták a CIG rendkívüli közgyűlését

2012. július 10. kedd, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A CIG igazgatósága elhalasztotta a cég 2012. július 31. napjára összehívott rendkívüli közgyűlését − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. Az igazgatóság a döntést azzal indokolta, hogy több részvényes is jelezte, az adott időpontban a nyári hónapokban szokásos szabadságát tölti. A 2012. július 31. napjára összehívott rendkívüli közgyűlés napirendjén viszont olyan összetett kérdések (ideértve többek között az igazgatóság által kibocsátandó kamatozó részvények A sorozatú törzsrészvényekké történő átalakítása) szerepelnek, amely kérdésekben történő megalapozott döntéshozatal érdekében indokolt arra törekedni, hogy a rendkívüli közgyűlésen a részvényesek minél nagyobb számban vegyenek részt. Az igazgatóság így 2012. augusztus 16-ra hívta össze az új rendkívüli közgyűlést.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet