Részvények eladására buzdít az egyik legnagyobb amerikai befektetési bank, a Goldman Sachs. A csütörtöki rossz amerikai makroadatok után a Goldman 1285 pontos S&P−500-célárfolyamot fogalmazott meg, ezért ajánlja a befektetőinek a részvények eladását. A bank ajánlásában arra is felhívja a figyelmet: az amerikai jegybanktól sem várható, hogy újabb pénznyomtatással siet a piacok segítségére, így rövid távon romló kilátásokkal kell szembenézniük a befektetőknek.
