BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eladatja az amerikai részvényeket a Goldman

2012. június 25. hétfő, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Részvények eladására buzdít az egyik legnagyobb amerikai befektetési bank, a Goldman Sachs. A csütörtöki rossz amerikai makroadatok után a Goldman 1285 pontos S&P−500-célárfolyamot fogalmazott meg, ezért ajánlja a befektetőinek a részvények eladását. A bank ajánlásában arra is felhívja a figyelmet: az amerikai jegybanktól sem várható, hogy újabb pénznyomtatással siet a piacok segítségére, így rövid távon romló kilátásokkal kell szembenézniük a befektetőknek.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet