BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb Mol-részvényeket kapott az OTP

2012. június 20. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol Nyrt. 371 301 darab A sorozatú Mol-részvényt adott kölcsön az OTP-nek − jelentette be a társaság kedden a BÉT honlapján. A két cég között fennálló értékpapír-kölcsönzési keretszerződés alapján átadott részvényeket követően a Mol tulajdonában 5 146 955 darab A sorozatú és 578 darab C sorozatú Mol-részvény maradt. Az OTP már eddig is a Mol nagyrészvényese volt, a BÉT-honlapján közzétett tulajdonosi struktúra szerint 5,6 millió darab részvénnyel, 5,4 százalékos részesedéssel rendelkezett az OTP a Molban. Ezzel az ötödik legnagyobb tulajdonos a társaságban.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet