A Demján Sándor érdekeltségébe tartozó TriGranit megkapta az építési engedélyt az új poznani közlekedési csomópontra − közölte a cég. Mivel az alapozás 2011 júniusában már megtörtént, haladéktalanul megkezdődhet a pályaudvar építése. A beruházás első fázisa, a vasútállomás a 2012-es labdarúgó Európa-bajnokságra, azaz jövő májusra, míg a teljes integrált közlekedési csomópont 2013 második felében készül el. A lengyel vasúttársaság nyolc pályázó közül választotta ki a TriGranitot a fejlesztésre. A megállapodás szerint a lengyel partner bocsátja rendelkezésre a négyhektáros területet a szükséges engedélyekkel együtt, a TriGranit pedig a beruházás terveit és anyagi forrásait biztosítja.
