Az E-Star bejelentése szerint sikerrel zárta kötvényprogramjának újabb, intézményi jegyzését. A 2012. októberi lejáratú, 8,925 százalékos kamatot fizető E-Star 2012/A jelű papírokból 645,8 millió forint értékben jegyeztek a befektetők. A vállalati kötvényprogram során eddig összesen több mint 8 milliárd forint összegű, tőzsdére is bevezetett papírt jegyeztek le az intézményi és lakossági befektetők. A kötvényprogramból befolyó összeg a korábban meghirdetettek alapján továbbra is a társaság nemzetközi terjeszkedését szolgálja.
