BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Itthon is érkeznek már a beszámolók

2011. augusztus 2. kedd, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Míg a tengerentúlon már lecsengőben, Nyugat-Európában pedig még javában tart a második negyedéves jelentési szezon, idehaza ezen a héten kezdenek előállni számaikkal az A kategóriás tőzsdei társaságok. A PannErgy, valamint a Rába tegnapi, illetve az Állami Nyomda és a Richter mai számai után a héten még egy blue chip, a Telekom rukkol elő beszámolójával csütörtökön. A Mol, illetve az OTP jelentése viszont csupán két hét múlva, a többségi tulajdonába tartozó TVK-val egy időben jelentő olajvállalat esetében 16-án, míg a legnagyobb hazai banknál 19-én esedékes. Jövő hétfőn a Graphisoft Park közli eredményszámait, őt kedden a kisebbik gyógyszergyártó Egis követi majd, míg a többiek túlnyomórészt augusztus második felében állnak elő az első félév számaival.

Magyar társaságok II. negyedéves gyorsjelentési naptára
Társaság Dátum Időpont
Állami Nyomda aug. 2. zárás után
CIG Pannónia aug 17. hajnal
Danubius aug. 15. zárás után
Egis aug. 9. zárás után
Elmű/ÉMÁSZ n.a. n.a.
E-Star aug. 15. zárás után
Est Media augusztus vége zárás után
FHB aug. 22. zárás után
Fotex augusztus vége zárás után
Graphisoft Park aug. 8. zárás után
Mol aug. 16. hajnal
Mtelekom aug. 4. hajnal
Orco aug. 31. zárás után
OTP aug. 19. hajnal
Synergon n.a. n.a.
TVK aug. 16. hajnal
Forrás: Napi Gazdaság-gyűjtés
Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet