BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bejegyezve az E-Star tőkeemelése

2011. július 6. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fővárosi Cégbíróság kedden bejegyezte az E-Star tőkeemelését, így a társaság jegyzett tőkéje 26,4 millió forintra emelkedett − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A júniusi, zártkörű tőkeemelésnél kibocsátott 240 000 darab részvény keletkeztetését követően a papírokat várhatóan július 7-én vezetik be a tőzsdére, így a teljes bevezetett részvényszám 2,64 millió darabra módosul. A társaság egy külön közleményében azt is bejelentette, hogy az Eetek-tranzakció pénzügyi zárásának időpontja július 12-e lesz.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet