BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszakapta kölcsönzött részvényeit a Mol

2011. június 30. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol és az MFB Invest között fennálló kölcsönszerződés alapján a Mol visszakapta az MFB Investnél levő 1 millió 273 ezer 271 saját részvényét − jelentette be tegnap a társaság a BÉT honlapján. A Molnál így jelenleg 5 millió 793 ezer 316 saját részvény van. Az MFB Investnél korábban sokkal több Mol-részvény volt kölcsönben, amelynek legnagyobb részét még 2009-ben visszaadta, amikor a Pearl Petroleum Companyben vásárolt 10 százalékos részesedést és saját részvényekkel fizetett érte.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet