A Mol és az MFB Invest között fennálló kölcsönszerződés alapján a Mol visszakapta az MFB Investnél levő 1 millió 273 ezer 271 saját részvényét − jelentette be tegnap a társaság a BÉT honlapján. A Molnál így jelenleg 5 millió 793 ezer 316 saját részvény van. Az MFB Investnél korábban sokkal több Mol-részvény volt kölcsönben, amelynek legnagyobb részét még 2009-ben visszaadta, amikor a Pearl Petroleum Companyben vásárolt 10 százalékos részesedést és saját részvényekkel fizetett érte.
