BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közel 800 milliónyi E-Star-kötvényt jegyeztek

2011. június 30. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az intézményi befektetők 772 millió forint értékben jegyeztek az E-Star 2012/A elnevezésű, fix 8,9250 százalékos (ehm: 8,9946 százalék) kamatozású, 2012. október 24-i lejáratú kötvényből − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. Amint azt Kassai Ákos, a társaság vezérigazgatója korábban a Napi Gazdaság kérdésére elmondta, a bevont összeg a működőtőke finanszírozását, illetve a romániai projektek kapcsán felmerülő áfatételek kiegyenlítését szolgálja majd.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet