Az intézményi befektetők 772 millió forint értékben jegyeztek az E-Star 2012/A elnevezésű, fix 8,9250 százalékos (ehm: 8,9946 százalék) kamatozású, 2012. október 24-i lejáratú kötvényből − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. Amint azt Kassai Ákos, a társaság vezérigazgatója korábban a Napi Gazdaság kérdésére elmondta, a bevont összeg a működőtőke finanszírozását, illetve a romániai projektek kapcsán felmerülő áfatételek kiegyenlítését szolgálja majd.
