A lakossági befektetők 326 millió forint értékben jegyeztek az E-Star-kötvényekből a pénteken lezáruló értékesítés során − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. Az intézményi és lakossági befektetők így összesen 2,2 milliárd forint értékű jegyzési igényt nyújtottak be a most lezárult időszak során. A vállalati kötvényprogram keretein belül eddig összesen több mint 7 milliárd forint összegű kötvényt jegyeztek le a befektetők. Lakossági részről kissé élénkült a kereslet a legutóbbi, 300 millió forint körüli értékhez képest, ám ez még így is elmaradt az első kör egymilliárdot közelítő, illetve a második menetben lejegyzett 408 millió forintnyi érdeklődéstől.
