BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Saját részvényt adott el a PannErgy-leány

2011. április 15. péntek, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A PannErgy bejelentése szerint a kizárólagos tulajdonában lévő PMM Kereskedelmi Zrt. (PMM) tegnap 150 000 darab saját részvényt értékesített a BÉT-en, papíronként 900 forintért. A közlemény külön kiemeli, hogy a tranzakció során kialkudott árfolyam nem minősül kibocsátói véleménynyilvánításnak a részvények árfolyamáról, az a piaci árfolyammal összhangban került meghatározásra. A befolyó közel 135 milliós forintos vételárat a PannErgy a geotermikus projektjeihez kívánja felhasználni. Az ügyletet követően a PannErgy Nyrt. sajátrészvény-állománya 2 750 703 darab, a teljes kibocsátott mennyiség 13,06 százaléka.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet